אלון פז, המשותק בכל חלקי גופו, התחתן אמש עם בחירת ליבו, בעודו שוכב על מיטת האמבולנס של ארגון המתנדבים הלאומי – איחוד הצלה.

את אלון מלווים בארגון כ10 שנים מתנדבים יקרים בתמיכת ובסיוע הנהלת הארגון. את הארוע כיבדו המתנדבים הרב ישראל זלטס ויהודה אטיאס אשר מכירים ומלווים את אלון מתחילה, הנשיא אלי ביר המנכ"ל אלי פולק, סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן, צוות רפואי צמוד של מתנדבים הכלל אמבולנס בליווי צוותי אגף תקשורת ואגף מבצעים שסייעו כבכל יציאה של אלון בשנים האחרונות.

באמבולנס מקושט עם בלונים וסרטים, שמחה עצומה והרבה אמונה בלב, יצא אלון פז מביתו לכיוון האולם בנס ציונה שם התחתן עם בחירת ליבו, כשמאות מוזמנים נרגשים שמחים איתם ביחד.

אלון פז לא זוכר בדיוק מה קרה באותו רגע נורא, כשנפגע קשה מאוד בתאונת דרכים בעת שהיה בדרכו לפגוש חבר בנתניה. הרכב בו נהג התנגש בקיר הפרדה מבטון וכתוצאה מכך הפך למשותק בכל חלקי גופו ומאז הוא צמוד כל הזמן למכונת הנשמה.

אבל שום דבר לא מונע מהאיש המרשים הזה להגשים את חלומותיו.

לאחר שלבש את חליפת החתן, צוות הפרמדיקים של איחוד הצלה שליווה אותו משעות הבוקר המוקדמות, הכניס את אלון היקר לניידת טיפול נמרץ שהפכה לרכב חתן כלה עם כל הקישוטים, הבלונים, הסרטים ועוד הפתעות.

האורחים הרבים כבר חיכו לאלון היקר בכניסה לאולם. לאחר כתיבת הכתובה נערכה החופה, והשירה, הריקודים והשמחה, לא פסקו עד השעות הקטנות של הלילה.

מזל טוב אלון היקר, אתה השראה לכולנו!.

 

 

 

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

עד 50% הנחה הנחה!

קורס מנטליזם אסף סלומון

הטבה למתנדבים

100 הנחה!

רחיצת יוקרה בטורעאן שנמצאת על כביש 77

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

קפה קפה כפר כנא

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

פיצה איטליינוס

הטבה למתנדבים

צמיגי בן כליפה

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ברוהאוס הגולן קצרין

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

25% הנחה!

מאמן ומטפל רגשי – מאסטר בסוגסטיה NLP וטראנס.

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר