רבבות הגיעו כמידי שנה להילולת רבי ישעיה מקערעסטיר בעיירה בודרוגקרסטיר (Bodrogkeresztúr) שבהונגריה. במהלך אבטחת ההילולא 196 איש קיבלו סיוע במרפאות איחוד הצלה שהוקמו ע"י הכנסת אורחים רבי ישעי'לעס הויז.

הרבבות מגיעים מישראל, ארה"ב, לונדון ואירופה. צוותי הרפואה של איחוד הצלה מאבטחים את שלומם של המתפללים. כאשר בתחילה נערך סיור היערכות ברחבי העיירה ע"י סמנכ"ל איחוד הצלה לייזר היימן וחברי המשלחת, ובהמשך עם הקמת המרפאות ונקודות ההזנקה ברחבי העיירה וחלוקה לאזורים.

אלי פולק מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "לבקשתם של מארגני ההילולא – צוותי הרפואה של איחוד הצלה הגיעו גם השנה במשלחת רפואית מיוחדת לאבטח את שלומם של הרבבות. הפרמדיקים, והחובשים מישראל ארה"ב ואוקראינה, פעלו במשמרות סביב השעון למתן מענה רפואי מהיר ומיידי".

לייזר היימן סמנכ"ל מתנדבים ותפעול וחבר המשלחת סיכם: "פרמדיקים, וחובשים של איחוד הצלה פעלו במשמרות סביב השעון ואבטחו רפואית את שלומם של המשתתפים בהילולא תוך שיתוף פעולה עם חבר'ה שמירה בארא פארק, ובסיוע הכנסת אורחים רבי ישעי'לעס הויז".

נתי אוסטרי מפקד המשלחת של איחוד הצלה הוסיף: "כחלק מייעול מבצע האבטחה נתלו לראשונה השנה על ידי איחוד הצלה בסמוך לציון וברחובות העיירה שלטי מספרי אזורים מה שסייע להגעה מהירה של כוחות החירום וההצלה לפי הפניות שקיבלנו במוקד הבינלאומי של איחוד הצלה עם המיקום המדויק".

נחמן טובול דובר און ליין של איחוד הצלה מסר: "מדובר במקרי פציעות וחבלות קלות, כוויות קלות, סיוע בתרופות ומשככי כאבים, תאונות דרכים קלות, נפילות מגובה, ומקרים רפואיים נוספים. החובשים והפרמדיקים הגיעו מישראל ומאוקראינה ונתנו מענה רפואי מהיר ומקצועי לכל מקרה".

עד לסיום ההילולא קיבלו סיוע במרפאות איחוד הצלה מאות מתפללים. מדובר במקרים של חבלות, כוויות, סיוע בתרופות ומשככי כאבים, אלרגיה, ותאונת דרכים בדרכים לקערעסטיר, נפילות מגובה, פציעות קלות ומקרים רפואיים נוספים. כאשר צוותי הרפואה נעזרים במשלחת מהעיר אומן שבאוקרינא שהגיעו לתגבר עם ניידת אמבולנס את עשות החובשים מרחבי העולם שהתגייסו למבצע.

תודה להנהלת איחוד הצלה וצוותי המתנדבים והתפעול בראשות סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן
למפקד המשלחת נתי אוסטרי. מנהל תפעול ציוד יהודה ישכיל ועוזרו גרשי קלצקין, צוות מטה מתנדבים ותפעול יהודה גוטליב ואלקנה לוי, דובר האונליין נחמן טובול, צוות אגף מבצעים ס' מנהל אג"מ דוד סלח ומנהל מח' אבטחות יוסי זגורי, צוות אומן בראשות ראש הסניף מטע'ס דייטש ומוישי הורביץ, צוות ALS הפראמדיקים יעקב ארליך ואיציק נויגרשל.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

אלפיים שח הנחה הנחה!

יהודה בצלאל משכנתאות

₪5000

₪7000

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

ים עיצובים והדפסות

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

מסתורי חדרי בריחה וקריוקי

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

על כל תכשיטי היהלומים 65% הנחה ממחיר המחירון הנחה!

יהלומי פירוב

הטבה למתנדבים

35 הנחה!

צמיגי דוידו מוטי

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

קליק צילום

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

רוני ישראלוב -בנייה ושיפוצים כלליים

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

15% הנחה!

משכנתלמת – ייעוץ משכנתאות ומימון

₪6350

₪7500

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר