אגף מבצעים – מחלקת תחבורה מבצעית שמחים לעדכן כי בשעה טובה הסתיימה בקרת משרד הבריאות לאמבולנסים הארגוניים לצורך חידוש אישור ההפעלה.

מעבר לאמבולנסים וניידות הטיפול נמרץ, התבקשנו להעמיד גם את חלק מצי אופנועי החירום לביקורת, כאשר כלל הכלים עברו בהצלחה יתרה.

בסיום הודה מנהל הפעלה מבצעית אהרון בן הרוש לכל מי שהתגייס להצלחת הפרוייקט "אנו מאמינים כי לולא הסיוע שלכם (הסניפים שנטלו חלק והעובדים המסורים) זה לא היה מתאפשר. כשותפים כה משמעותיים, מצאנו לנכון להודות לכם על ההירתמות, השינוע, ניקיון, אבזור הכלים והכנתם לצורך הבקרה בצורה הכי טובה ומקצועית שיש"

תודה נוספת למתנדבי סניף יקנעם – ולעומד בראשם פנחס שטרלינג ולמתנדבי סניף שדרות – ולעומד בראשם נהוראי דרשן על הקצאת השטח, אירוח בבית המתנדב ודאגה לכל צורך שעלה מקצה לקצה. תודה למתנדבים המסורים ולכל מי שלקח חלק בביקורות וסייע רבות להצלחתן.

תודה לסמנכ"ל המבצעים דובי מייזל, מנהל אגף המבצעים לגלעד סלומון ולמחלקותיו השונות שהתייחסו ולקחו על עצמם את המשימה בכובד ראש וסייעו ככל הניתן.

תודה למטה מתנדבים ותפעול ולמנהל אגף תפעול יהודה ישכיל וסגנו גרשי קלצקין, למרכז ציוד ירושלים ומנהלו יהודה לוי על ההתגייסות והסיוע לחידוש ומלאים.

יישר כוח לשלום אביטן שעשה את עבודתו ימים ולילות מסביב לשעון, תודה על שירות מסור ואדיב, ועל המקצועיות הקולעת והזמינות.

תודה למנהל תחבורה מבצעית אהרון בן הרוש על העבודה המאומצת בפיקוד על הפרוייקט.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

סימון עיצובים – עיצוב גרפי לעסקים

בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

מוריה – ליצור. לטעום. לחלום.

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

פיקולו – המרכז לדיסקים וכלי נגינה

הטבה למתנדבים

30% הנחה!

סיוון ועקנין

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

במעסה ידיה

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

סבון כישור

הטבה למתנדבים

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

סופר שיין תחפושות

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר