רבבות מכל רחבי העולם הגיעו השנה להילולת רבי אלימלך מליז'נסק הטמון בעיירה ליז'נסק בפולין, כאשר אמבולנס איחוד הצלה מאוקריאנה ומתנדבים נוספים מרחבי הארץ הגיעו לפולין על מנת לאבטח את שלומם של המשתתפים.

323 מקרי חירום וסיוע רפואי טופלו במרפאת איחוד הצלה שהוקמה בסמוך לציון הקדוש. המרפאה פעלה השנה בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק במהלך כל שעות ההילולא.

לייזר היימן סמנכ"ל מתנדבים ותפעול באיחוד הצלה מסר: "ניתן לסכם כי האבטחה עברה ללא אירועים חריגים. מדובר במקרים של פציעות, חבלות, כוויות קלות, בעיות נשימה, וסיוע במתן משככי כאבים ותרופות. הפרמדיקים והחובשים פעלו במערך האבטחה הרפואית ובמרפאת איחוד הצלה שהוקמה בסמוך לציון רבי אלימלך מליז'נסק במשמרות סביב השעון בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק".

נתי אוסטרי מפקד המשלחת של איחוד הצלה הוסיף: "השנה לראשונה גם הקמנו מוקד טלפוני למתן מענה וסיוע במספר מקומי פולני. שלחנו לכל מקרה שהתקבל את החובשים שהגיעו באמבולנס של איחוד הצלה מאומן שבאוקראינה וחברי משלחת נוספת של פרמדיקים וחובשים שהגיעו מישראל. הפצועים פונו למרפאת איחוד הצלה שהוקמה השנה בסמוך לציון הקדוש ולבית חולים מקומי".

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

30 אחוז הנחה!

שוורץ משכנתאות

₪4900

₪7000

הטבה למתנדבים

חיים רוזנברג – ייעוץ משכנתאות

הטבה למתנדבים

10 % הנחה!

שירן פירות מעוצבים

₪180

₪200

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רענן באופן

הטבה למתנדבים

30% הנחה!

מופע סטנדאפ מוטי אהרונוביץ

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

מאסטרו שף בראל

₪315

₪350

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

Michelle baby Designs

₪150

₪180

הטבה למתנדבים

קשת תיירות

₪5500

₪5900

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר