רבבות מכל רחבי העולם הגיעו השנה להילולת רבי אלימלך מליז'נסק הטמון בעיירה ליז'נסק בפולין, כאשר אמבולנס איחוד הצלה מאוקריאנה ומתנדבים נוספים מרחבי הארץ הגיעו לפולין על מנת לאבטח את שלומם של המשתתפים.

323 מקרי חירום וסיוע רפואי טופלו במרפאת איחוד הצלה שהוקמה בסמוך לציון הקדוש. המרפאה פעלה השנה בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק במהלך כל שעות ההילולא.

לייזר היימן סמנכ"ל מתנדבים ותפעול באיחוד הצלה מסר: "ניתן לסכם כי האבטחה עברה ללא אירועים חריגים. מדובר במקרים של פציעות, חבלות, כוויות קלות, בעיות נשימה, וסיוע במתן משככי כאבים ותרופות. הפרמדיקים והחובשים פעלו במערך האבטחה הרפואית ובמרפאת איחוד הצלה שהוקמה בסמוך לציון רבי אלימלך מליז'נסק במשמרות סביב השעון בסיוע של הכנסת אורחים ליז'ענסק".

נתי אוסטרי מפקד המשלחת של איחוד הצלה הוסיף: "השנה לראשונה גם הקמנו מוקד טלפוני למתן מענה וסיוע במספר מקומי פולני. שלחנו לכל מקרה שהתקבל את החובשים שהגיעו באמבולנס של איחוד הצלה מאומן שבאוקראינה וחברי משלחת נוספת של פרמדיקים וחובשים שהגיעו מישראל. הפצועים פונו למרפאת איחוד הצלה שהוקמה השנה בסמוך לציון הקדוש ולבית חולים מקומי".

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

הטבה למתנדבים

10% הנחה על עסקיות הנחה!

מסעדת פותח את ידיך

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פינתי – כפר עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ג'פאן ג'פאן Japan Japan – צומת גוש עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רפאל ציק – משרד עורך דין בתחום הפלילי והתעבורה

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר