במתחם הארועים ג'ויה מיה בקיבוץ נחשונים נערכה בהפקת ענק ערב הצדעה והוקרה לראשי הסניפים והמרחבים וסגניהם ולבני ובנות זוגם.

הערב אשר הופק על ידי צוות מטה מתנדבים ותפעול ותוכנן במשך חודשים לפרטי פרטים כאשר מטרתו להצדיע למי שנותנים את כל כולם למען המתנדבים במשך כל ימות השנה ובהתנדבות מליאה.

המשתתפים התכבדו בקבלת פנים חמה בברים השונים ברחבי גן הארועים, בליווי כנר שפיזז בין האורחים הרבים, צילומים זוגיים על בלוקי עץ. כאשר בהמשך התכנסו לאולם המרכזי לערב גדוש למענם ובשבילם.

במהלך הערב אשר הונחה על ידי דובר איחוד הצלה יוני מרטין
נשא דברים נשיא הארגון אלי ביר אשר חידד בדבריו את האחריות הרבה המונחת על כתפי ראש הסניף וההשקעה למען המתנדבים, והזכיר את אלו שאינם הרוכבים היקרים אפי גדסי ויואל סויסה. כמו כן העלה את זעקת המתנדבים ובקשתם לשיתוף מידע מלא ואת המאמצים שנעשים עם כינון הממשלה החדשה.

המנכ"ל אלי פולק הודה למשתתפים על השקעתם יומם וליל למען המתנדבים ובהתנדבות, וחשף את הסלוגן שילווה את הפעילות "איחוד הצלה – ארגון המתנדבים הלאומי"

סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן ליווה במילים חמות והעלה על נס את זמן המשפחה הרב שמושקע למען מתנדבי הסניף בהשקעה ובמסירות של ראשי וסגני הסניפים, ואת ההצדעה והערכה הרבה שבאה לידי ביטוי בתכנון והפקה ערב מושקע שכל כולו על מנת להוקיר את הפעילות המסורה.

במהלך הערב התקיימה תכנית חול אומנתית על ידי האמן זאב ברנשטיין שסיפר את סיפורו של ילדו של ראש הסניף שנערך על ידי מלי אברהם ונתי אוסטרי.

בנוסף הוצגו הפקות סרטוני סיכום שנה מושקעים בליווי נשיא הארגון המנכ"ל והסמנכ"לים.

כמו כן נשאו דברים מתנדבי הארגון חברי הכנסת יו"ר ועדת הבריאות אוריאל בוסו וח"כ ינון אזולאי אשר הגיעו בשם שר הבריאות לכבד ולהוקיר את הפעילות העניפה, ובדבריהם הבטיחו לעמוד לימין הארגון ולסייע למען הצלת חיים וקבלת המידע גם במסדרונות הכנסת.

במהלך כל הערב נהנו המשתתפים מארוחה טובה, בר משקאות ייחודי ותכנית מושקעת.

כאשר כל סניף קיבל לידי את סיכום השנה 2022 שנערך על ידי מנהלי מטה מתנדבים ותפעול בו מופיע כל המידע הסניפי, והנגשת הקשר והמענה הארגוני לראשי הסניפים.

במרכז הארוע נערכה הופעה מיוחדת על ידי הזמר שולי רנד ואהרון רזאל בליווי צוות נגנים מורחב.

עם סיום הארוע הוענק שי יוקרתי וצידה לדרך.

בסיום הודו המשתתפים למי תכנן וערך את הפקת הערב המשוקע סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן אשר הודה לצוות המסור שליווה את תכנון והפקת הארוע:

"בסיכום של ערב שכל כולו הצדעה ואמירת תודה לראשי הסניפים, לסגנים ולבני בנות הזוג, על השקעה ללא ליאות 24/7 בקידום, פיתוח ותפעול משפחת איחוד הצלה, אני רוצה להעביר תודה ענקית בשמי ובשם כלל המשתתפים ליד ימיני אחראי רווחת המתנדב נתי אוסטרי על הפקת אירוע מושלם!! תוך חשיבה על כל פרט ופרט והשקעה של חודשיים!! מכל הלב, משלב התכנון וההזמנות עד לביצוע המושלם של האירוע ללא מנוחה – נתי, תודה רבה רבה!!! 👑
בזכותך הצלחנו להעביר את התודה והערכה, היה שווה את ההשקעה!!!

תודה ענקית ומיוחדת לידידי היקר אלקנה לוי שמידי שבמשך חודשיים מידי יום ביומו השקיע בהפקת הערב המוצלח.
תודה !!!

תודה למנהל אגף פיתוח אריאל בן דוד שהתגייס להצלחת האירוע והשקיע ימים ולילות יחד עם עובדי ועובדות האגף שלו, לפני ובמהלך האירוע והתוצאות ניכרות!!!
תודה !!!

תודה רבה לאיש המעש מנהל אגף תפעול יהודה ישכיל שמיד עם תחילת הפרויקט עשה את הכווווול למען הצלחת אירוע ההצדעה, החל מתכלול מערך שליחת ההזמנות האישית וכלה בתכלול מערך העובדים והמתנות במהלך האירוע עד לסיום המוצלח – תודה מיוחדת ליד ימינו גרשי קלצקין שהשקיע את כל כוחו ללא מנוחה כלל, שעות רבות יחד עם כלל צוותי מטה המתנדבים והתפעול
תודה !!!

אי אפשר שלא להמשיך ולהעביר ברכת תודה !!! לעשרות עובדי ומתנדבי מטה המתנדבים והתפעול!! שהשקיעו רבות כדי להעביר את התודה ימים רבים לפני האירוע ובמהלך האירוע ובראשם מנהל אגף מתנדבים מאיר זיידורף וצוות האגף, נועה זהר מנהלת אגף הדרכה ועובדות ועובדי האגף המסורים מנהל מרכז ציוד ירושלים יהודה לוי וצוות מרכז הציוד, מנהלת הלשכה נעמי מורגנשטרן והמזכירה המסורה אסתי אריה מאיר רייס יחד עם כלל מנהלי ועובדי האגפים במטה המתנדבים והתפעול.

תודה והערכה על השקעה ענקית של מנהלת אגף תקשורת לינור אטיאס וכלל עובדות האגף המסורות כל אחת בתחומה ובמיוחד למשה אסולין על החידון, למלי אברהם על כתיבת התוכן האיכותי ולנועה אושרי על בימוי, צילום, עריכה והשקעה שעות רבות להצלחת האירוע תודה !!!

תודה והערכה רבה מגיע לעוד עשרות רבות שהשקיעו לפני ובמהלך האירוע על להצלחה הגדולה, אי אפשר לפרוטם כאן כי רבים הם… אני יעביר להם את ה תודה והערכה באופן אישי.

תודה מיוחדת למנהל הרכש מנחם וייס ולצוות האגף, לאליהו לפידות ממחלקת האירועים והצוות היקר והמסור, וכן לחיים בלוי מהתחבורה, וחיים אזולאי מהמבצעים ועוד רבים וטובים.

לסיום תודה לראשי הסניפים והמרחבים ובני ובנות הזוג על ההשתתפות באירוע התודה והצדעה ובכך נתתם לנו את הזכות להעביר את התודה והערכה להשקעתכם הגדולה

תודה רבה על הודעות התודה הרבות ששלחתם, נתתם לנו להנהלת איחוד הצלה ולצוותי מטה המתנדבים והתפעול את הכוח להמשיך ביתר שאת בעבודת הקודש למענכם ולשירותכם🧡
ת ו ד ה !!!"

 

סרטון סיכום ארוע:

סרטון הוקרה לראשי הסניפים וסגניהם מהמתנדבים

סיכום שנת 2022:

אומנות בחול
יום בחיי ראש סניף איחוד הצלה ובני משפחתו

הופתעתם של שולי רנד ויונתן רזאל בארוע:

קישור לתמונות של שמולי הרשקופ– אגף תקשורת איחוד הצלה
https://photos.app.goo.gl/pTSj6n95vtHuwZwQ8

קישור לתמונות של יחיאל גורפיין – אגף תקשורת איחוד הצלה
https://photos.app.goo.gl/UsZMy3crj2JLQ1Gf6

קישור לתמונות בלוקי עץ – מנחם לף:

https://drive.google.com/drive/folders/1kziqPacVUDk2EbrzZe3WZNZ2b2Wlo2gv

 

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

בבעלות כונן איחוד הצלה

הצולנט של אלי

בבעלות כונן איחוד הצלה

15 הנחה!

לב הסעות

הטבה למתנדבים

25% הנחה!

sari's clinics מרפאת שיניים

בבעלות כונן איחוד הצלה

ברוך נורדמן

הטבה למתנדבים

מעל 17% הנחה!

אליה לוי

בבעלות כונן איחוד הצלה

50% הנחה!

מיון קדמי רהט

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

ספרי קודש

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

SHIRA SHUV אומנית הפנים

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר