באולמי 'אפריון' נערך ערב הוקרה זוגי למתנדבי איחוד הצלה מסניף קרית-גת. המתנדבים נהנו מארוחת ערב עשירה ושי יוקרתי אשר הוענק לכל מתנדב.

במהלך הערב השתתף סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן אשר הודה למשתתפים על פעילותם ועל מסירותם למען הצלת חיים ושיבח את הנהלת הסניף על ההשקעה למען המתנדבים.
כמו כן השתתפו הפראמדיק האזורי גל מזור, מושיקו מוסקוביץ.
במהלך הערב נחנך אופנולנס חדש אשר יפעל ברחבי העיר וסביבתה

בנוסף בטקס מיוחד התקבלו 5 חובשים מתנדבים חדשים וחולקו תעודות הוקרה למתנדבים פעילים.

נכחו במהלך הערב מנכ"לית העירייה רבקה בוזגלו, מנהל רשת המתנסים אמיר בן שמחון, יו"ר המועצה הדתית יאיר עמר, ח"כ ד"ר מטי צרפתי, ח"כ משה סלומון, מפקד משטרת קרית גת שלמה אדרעי, קצין אג"מ משטרת קרית גת רפ"ק אחיעד אפנג'ר, מש"קים קהילתיים, קב"ט מוא"ז יואב נתן בר.

הוריה של הפעוטה שחייה ניצלו ע"י מתנדבי איחוד הצלה סיפרו: "לפני 3 חודשים כרעתי ללדת בבית שלי לקראת השעה 04:00 לפנות בוקר, הזמנו אמבולנס והראשונים להגיע היו מתנדבי איחוד הצלה שהחלו בתהליך קבלת לידה, התינוקת יצאה ללא דופק וללא נשימה והרגעים היו מורטי עצבים אך לאחר מספר פעולות החייאה היא שבה להכרה, שתדעו שכל קריאה שאתם מקבלים יש אנשים בצד השני שמחכים לכם שתצילו אותם ותקפצו על כל קריאה שיש כי אתם מצילים חיים, אנו מודים לכם שהצלתם את ביתנו".

ח"כ משה סלומון אמר: "מרגש אותי להיות נוכח באירוע הזה כאן הערב ולראות את זוג ההורים עם התינוקת המתוקה ואת זוג המתנדבים וזה הסיפור של איחוד הצלה, אתם מוותרים על השגרה הנוחות והמנוחה שלכם ולוקחים חלק בארגון כזה גדול ושמים את עצמכם למען הכלל".

מפקד תחנת המשטרה בקרית גת סנ"צ שלמה דרעי אמר: "זאת הזדמנות להגיד לכם שאתם החוסן הלאומי של המדינה, מלאכים בכתום. אתם מצילים חיים סביב השעון ולא בוחרים מתי יגיע האירוע הבא, אתם יקרים לנו ונמצאים לצידנו בכל ארוע, גם בשבתות וחגים, כמפקד תחנה אני אומר תודה לכם ולמשפחות שלכם, מאחל לנו שתמיד נפגש בשמחות".

חתם את הערב ראש סניף קרית גת שלומי בדיחי: "אני מודה למתנדבים המסורים שפועלים ללא לאות במשך כל השנה למען הצלת חיים, חשוב להנהלת הארגון והסניף להודות לכל אחד מכם על מסירותכם, יחד נמשיך להוביל קדימה ולהציל חיים, בהזדמנות זאת נודה למי שסייע לנו להצלחת הערב ובכלל: מנהל אולמי 'אפיריון' מייק עשור ולימור – 'ימית מתנות'".

תודה לראש הסניף שלומי בדיחי ולסגנו יענקי וינברג על ההשקעה במפגש והחשיבה התמידית למען המתנדבים.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

וופל בס

הטבה למתנדבים

40% הנחה!

כפכפי באמפרס

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

a.b. ציוד לאירועים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

C הקור

הטבה למתנדבים

40 הנחה!

ARI-MIND

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

הפריקסה

בבעלות כונן איחוד הצלה

חמש עשרה עד עשרים וחמש אחוזי הנחה הנחה!

אינסק – מערכתו אבטחה ריגול וחקירות

בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

קרן בלונים מעוצבים

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר