באשדוד נערך ערב הוקרה זוגי למתנדבי איחוד הצלה בעיר שהתקיים באולם האירועים 'בל-מר' בעיר.

כיבדו בהשתתפותם סמנכ"ל איחוד הצלה לייזר היימן, מנהל קשרי ממשל מדיניות ושלטון באיחוד הצלה מושיקו מוסקוביץ, מנהל אגף מבצעים גלעד סולומון, הפראמדיק הראשי ליעד אוחנה ומנהל אגף פיתוח אריאל בן דוד.

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה הודה למשתתפים ואמר "כל חברי הנהלת הארגון שהגיעו איתי הערב באו להצדיע ולהודות לכם ולנשותיכם, חג החנוכה זה החג של איחוד הצלה, כמו הנרות שכל אחד בצבע אחר כך מגוון אוכלוסית המתנדבים בארגון ואתם נותנים אור לאחרים ועושים ניסים, וכמו בכל חנוכיה יש שמש ואנחנו רוצים להודות לראש הסניף דניאל בוקובזה וסגניו דניאל אשוש ומאיר זיידורף".

בנוסף כיבד בנוכחותו בכדי לספר את סיפור הצלתו ולהודות להוקיר ולחזק את המשך פעילותם של המתנדבים מר שמשון שהרבני חבר מועצת העיר לשעבר שחייו ניצלו ע"י מתנדבי איחוד הצלה לאחר שנפצע קשה מאוד בתאונת דרכים.

במהלך הערב הושק רכב שטח יעודי חדש שישמש את מתנדבי איחוד הצלה במשימות השונות ברחבי העיר בהם הם נדרשים להגיע לתוואי שטח כמו חוף הים והדיונות.

אופנולנס חדש נחנך הערב והוענק למתנדב אור בריזל שפועל באשדוד וגן יבנה, יחידת האופנועים של איחוד הצלה הם חוד החנית של מערך רפואת החירום בארץ ושוברת שוויון בזכות מהירות התגובה וההגעה לכל מקרה רפואי.

בנוסף הוענקו 6 מכשירי דפיברילטור ו-4 תיקי החייאה חדשים אשר גוייסו על ידי מתנדבי הסניף בפרוייקט השותפים תשפ"ג למתנדבים פעילים, מגן הוקרה מיוחד הוענק לד"ר דבורה ווסט מנהלת מלר"ד אסותא אשדוד על שיתוף הפעולה התמידי, המתנדבים נהנו מארוחת ערב עשירה ושי יוקרתי הוענק להם לצד מופע מהפנט של אמן החושים מני הולנדר.

נכחו במהלך הערב מ"מ ראש העיר אבי אמסלם, ראש המועצה הדתית הרב עובדיה דהן, הרב יואל דהן, חבר מועצת העיר חיים אמסילי, חבר מועצת העיר מני אזולאי, מנכ"ל החברה העירונית אורן טויל, מנהלת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות בעיריה חנה בן איון, מנהלת מלר"ד אסותא ד"ר דבורה ווסט.

שמשון שהרבני שחייו ניצלו ע"י מתנדבי איחוד הצלה סיפר: "אני כבר 5 חודשים לא הולך לאירועים מאז התאונה אבל ההזמנה הזאת היא מיוחדת והרגשתי צורך עז לבוא לכאן להודות לאיחוד הצלה גם אם האירוע היה בארה"ב, אבל במיוחד לדור וטל שראו אותי תקוע עם רכבי בכביש מהיר והם היו עם אמבולנס ועצרו לסייע לי עם כבלים שבסיטואציה אחרת אמבולנס היה צריך להמשיך בנסיעה אם זה לא ארוע רפואי, מול עיניהם נפגעתי מרכב חולף ונפצעתי קשות, רגלי נקטעה ודור עשה לי חסם עורקים שהציל את החיים שלי".

אבי אמסלם מ"מ ראש העיר אמר: "איחוד הצלה זה ארגון מדהים, אתם פעילים ומורגשים בעיר באופן יום יומי, אני עד לראותכם מספר פעמים שמגיעים ראשונים ומצילים חיים, מגיע לכם תמיכה מסודרת והעיר זקוקה לארגון החשוב שלכם."

הרב עובדיה דהן רב המועצה הדתית אמר: "המועצה מוקירה אתכם מתנדבים יקרים, ארגון שמציל עוזר ומסייע ואתם זכיתם לעשות חסד גדול, אתם עוזהים את הבית כדי לעזור לאחרים, הקב"ה יחזיר לכם מידה כנגד מידה"

חתם את הערב ראש סניף אשדוד דניאל בוקובזה: "אני מודה למתנדבים המסורים שפועלים ללא לאות במשך כל השנה למען הצלת חיים, לכבוד חג החנוכה היה חשוב להנהלת הארגון והסניף להודות לכל אחד מכם על מסירותכם, יחד נמשיך להוביל קדימה ולהציל חיים, בהזדמנות זאת נודה למי שסייע לנו להצלחת הערב ובכלל: גיל מבעלי מסעדת 'ליון' בביג, אלפונסו סבן ברכת הים רובע ו', עו"ד שלומי שושן, אוראל דיין קייטרינג השף, י.בראל בע"מ, די.ג'י דניאל מלכה, הצלם יהודה אלמסי, קופת חולים מכבי על קידום הבריאות ורפי פנחסוב מבעלי אולמי בל-מר".

תודה לראש הסניף דניאל בוקובזה ולסגניו דניאל אשוש ומאיר זיידורף על ההשקעה במפגש למען המתנדבים.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

הטבה למתנדבים

10% הנחה על עסקיות הנחה!

מסעדת פותח את ידיך

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פינתי – כפר עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ג'פאן ג'פאן Japan Japan – צומת גוש עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רפאל ציק – משרד עורך דין בתחום הפלילי והתעבורה

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר