בבית המתנדב של סניף איחוד הצלה בגבעת שמואל התקיים ערב הוקרה זוגי למתנדבי הסניף.

את מתנדבי הסניף כיבדו בנוכחותם נציגי הנהלת הארגון – סמנכ"ל מבצעים דובי מייזל, מנהל חרום ובטיחון מדיניות ושלטון מושיקו מוסקוביץ ומנהלת אגף תקשורת לינור אטיאס, אשר סקרו בפני המתנדבים את פעולות הארגון בשנה החולפת והצעדים שבהם נוקטת הנהלת הארגון למען השגת המידע המהיר ביותר הדרוש להצלת חיים.

במהלך הערב, הוענקה תעודת הוקרה למתנדבת המסורה אילנה גרינברג על פועלה למען תרומת 10 מזרקי אפיפן אשר חולקו למתנדבי הסניף הפעילים ביותר, על ידי ראש הסניף אשר-צבי שווד וסגנו מיכי המלסדורף.

במהלך חלוקת מזרקי האפיפן סמנכ"ל המבצעים של הארגון דובי מייזל סיפר למתנדבים כי מלאו 30 לפטירתו של המתנדב המסור יואל סויסה ז"ל אשר הספיק להעניק טיפול מציל חיים באמצעות מזרק אפיפן כשעתיים לפני פטירתו בתאונת הדרכים.

כמו-כן, הושקו אופניים חשמליות למתנדב המסור יצי רוטשילד תרומת אלן ופרנסואז דלפן והוענקו תעודות הוקרה ומתנות לתורני השבת הפעילים ביותר בסניף.

המתנדבים נהנו משפע קולינרי בארגונם של חברי צוות הגיבוש – יצי רוטשילד ורעייתו של מתנדב הסניף לימור אברהם וממבחר משקאות קלים ואלכוהוליים תרומת חברת טמפו משקאות בע"מ ויקבי ברקן. וכל זאת בניצוחו של רכז הציוד ובית המתנדב יעקב לורש האחראי על התיאום וכל הלוגיסטיקה הכרוכה בהוצאתו לפועל של הערב בו חגג גם את יום הולדתו.

בסיום הערב קיבלו המתנדבים שי למזכרת מהאירוע בחסות חברת טמפו.

תודה לראש הסניף אשר צבי שווד וסגנו מיכי המלסדורף על ההשקעה בערב והמחשבה התמידית למען המתנדבים.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

ג'ט לק אופקים

הטבה למתנדבים

עד 20% הנחה!

טרמינל

הטבה למתנדבים

מיקי ספורט

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

חן ששון הפקת שולחנות שוק, דוכני מזון ואוהלי ענק.

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

רישיונות נשק

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר