ל"ב מתנדבים חדשים הצטרפו לצוות המלאכים בכתום של איחוד הצלה בב"ב במהלך טקס סיום קורס לחובשי רפואת חירום שמצטרפים למשפחת מתנדבי איחוד הצלה בסניף בני ברק.

לאחר כחצי שנה של לימודים הגיע השבוע לסיומו קורס החובשים אשר הוסמכו בו 32 מתנדבים חדשים, שיצטרפו למלאכים בכתום הפזורים ברחבי העיר, ויהוו תוספת כח משמעותית לטובת הצלת החיים במקצועיות ובמסירות.

כיבדו את הטקס בנוכחותם סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן שקיבל בשם הנהלת הארגון את המתנדבים החדשים והודה להם על השעות הרבות אותם הקדישו על מנת ללמוד את מלאכת הצלת החיים, וכן נשיא סניף בני ברק הרב מרדכי ברזילי שבירך את הכוננים ואיחל להם הצלחה.

רב הארגון רבי אברהם ישעיהו קרליץ שליט״א נשא דברי ברכה והדגיש את חשיבות ההתנדבות בארגון שחרט על דגלו את הצלת החיים לצד שמירת כל דקדוקי ההלכה בכל נושא ועניין. כמו"כ כיבד בנוכחותו חה"כ ויו"ר ועדת הבריאות הרב אריאל בוסו שמתנדב בעצמו ככונן פעיל באיחוד הצלה.

רב הסניף הגאון רבי סיני הלברשטאם שליט"א שנבצר ממנו להשתתף עקב שמחה משפחתית, שלח את בנו רבי צבי הלברשטאם שליט"א להביע את רגשות ליבו לנוכח ההתפתחות המבורכת בסניף, ואת העובדה שכלל הפעילות מתנהלת על פי כל כללי ההלכה כשהשאלות שמגיעות לפניו מוכיחות יותר מכל את איכותם המיוחדת של המתנדבים שמקפידים על כל קוצו של יוד בהלכה במסגרת התנדבותם.

המסיימים התכנסו במרכז האירועים 'אריסטוקרט' סביב לשולחנות ערוכים כיד המלך לכבוד טקס הסיום ולרגל הענקת תעודות וציוד בסיסי שישמש אותם בשלב הראשון בו הם יבצעו השתלמויות מעשיות בשטח לצד מתנדבים ותיקים ומיד בסיומם יצוידו בתיק החייאה מלא ויוסמכו לפעול עצמאית.

במרכז האירוע התקיים מעמד סיום מסכת גיטין שנלמדה במסגרת הדף היומי ע"י תלמיד הקורס הרב יעקב שקלים כשהנוכחים במקום מציינים את העובדה שגם במהלך לימודי הקורס ניצל הרב שקלים כל רגע פנוי ללימוד התורה כראוי למתנדב בארגון ובסניף מיוחד זה.

לקראת סיום חולקו תעודות הצטיינות למצטייני הקורס וכן תעודת הוקרה לרכז הקורס מוישי קרויזר ולמדריך המסור יהודה אטיאס.

מדריך הקורס יהודה אטיאס סיכם בהתרגשות רבה את חלק הלימודים של הקורס, והביע את שמחתו לנוכח המקצועיות והרצינות הרבה של מסיימי הקורס.

הנחה את הערב וקידם בברכה את המתנדבים החדשים ראש סניף בני ברק אפי פלדמן שאמר:
"עברתם תקופה ארוכה של הכשרה והערב הגיע הזמן להגיד לכם תודה. השקעתם ועמלתם, ואין ספק שתשתלבו במהירות ותסייעו במלאכת הקודש של הצלת חיים בעיר ובסביבתה, מאחל לכם בהצלחה", והוסיף כי ניתן דגש מיוחד על קבלת חובשים בעיקר מאזורים בעיר אשר בהם עדיין אין כוננים פעילים כשהמטרה היא לצמצם למינימום את זמני ההגעה במקרים בהם כל דקה היא קריטית. ואכן ניתן לראות כי הציבור מודע לכך, כשכמות הפניות למוקד איחוד הצלה במקרים רפואיים עלתה בשנים האחרונות באופן דרסטי.

בסיום הטקס חולקו למתנדבים מכשירי קשר וכן אפודים וציוד בסיסי לצורך מתן מענה מהיר ומקצועי.

הנהלת הסניף הודתה להנהלת איחוד הצלה, למנכ"ל אלי פולק ולסמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן על אישור הקורס.
למנהל אגף מתנשבים צביקה רובין, ולמנהל מחלקת קבלה להתנדבות באגף מתנדבים יחיאל בוחבוט, לנועה זהר מנהלת מחלקת הדרכה – מטה מתנדבים ותפעול, ולצוותי האגפים על הסיוע הרב להצלחת הקורס.

תודה לראש הסניף אפי פלדמן ולסגנו ישראל אלתר על ההשקעה למען הפיתוח התמידי של הגזרה למען המתנדבים.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

עד 50% הנחה הנחה!

קורס מנטליזם אסף סלומון

הטבה למתנדבים

100 הנחה!

רחיצת יוקרה בטורעאן שנמצאת על כביש 77

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

קפה קפה כפר כנא

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

פיצה איטליינוס

הטבה למתנדבים

צמיגי בן כליפה

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ברוהאוס הגולן קצרין

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

25% הנחה!

מאמן ומטפל רגשי – מאסטר בסוגסטיה NLP וטראנס.

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר