מרתון ירושלים

כ – 200 אנשי רפואה המתנדבים באיחוד הצלה, סיימו בהצלחה את מרתון ירושלים בו השתתפו מטעם הארגון.
בכסף שנתרם, ירכוש איחוד הצלה רכבי חירום, ציוד רפואי ועוד, שיסייעו להציל חיים.

מבין אלפי הרצים הנרגשים שמילאו הבוקר את בירתה של ישראל לקראת הזנקת מרתון ירושלים, בלטה קבוצה מיוחדת ומרגשת של ארגון המתנדבים הלאומי איחוד הצלה וקבוצת Team Abraham.

כ – 200 רופאים, פראמדיקים וחובשים מתנדבים של ארגון המתנדבים הלאומי איחוד הצלה השתתפו במרתון וגייסו יחד למעלה מ-90 אלף דולר לתמיכה בפעילות מצילת החיים של הארגון.

השנה התקיים המרתון בסימן מחווה לכוחות הביטחון וההצלה. רבים מאנשי הרפואה של איחוד הצלה שהשתתפו במרתון, נכנסו באומץ ובגבורה רבה אל זירות הלחימה המדממות בדרום ובעוטף עזה ב7.10, בכדי להציל את חייהם של אזרחים, חיילים ואנשי כוחות הביטחון.
הם טיפלו באלפי פצועים, פינו גופות של נרצחים ומצאו עצמם מצילים חיים בתוך הזירות הכי קשות של הלחימה, תחת טילים ואש המחבלים הארורים.

אל מתנדבים מסורים אלו הצטרפו היום גם קבוצת Team Abraham, אשר רצים לזכרו של אביגדור חי אברהם ליפשיץ ז"ל, תלמיד אמי"ת איתן, שנפטר לאחר מאבק ארוך שנים במום מולד בליבו. משפחת ליפשיץ הזמינה חברים וקרובי משפחה לרוץ ולגייס כספים בכדי לרכוש "מינילנס" לזכרו.

מינילנס הוא רכב חשמלי זעיר מאובזר בציוד רפואי חדיש ומקצועי. עקב גודלו, הוא מדלג על מכשולי תנועה עירוניים רבים ובכך מקצר באופן משמעותי את זמן הגעת החובש אל הפצוע, מה שמגביר את הסיכוי להציל את חייו.

"כל שנה אנו גאים לקחת חלק במרתון ירושלים למען המטרה הנעלה של הצלת חיים, אבל השנה בשונה מכל שנה, ההשתתפות שלנו במרתון מרגשת ומיוחדת", אמר נשיא ומייסד איחוד הצלה אלי ביר לקראת המרוץ "רבים מהמתנדבים שהשתתפו במרתון השנה הצילו חיים בדרום ובעוטף ב – 7 באוקטובר. חלקם גויסו לאחר מכן לצבא ו/או פונו מבתיהם בצפון ובדרום. למרות הכל הם המשיכו להציל חיים על בסיס יומי מאז.״

אלי פולק, מנכ״ל איחוד הצלה:״בשבעה באוקטובר, מתנדבי איחוד הצלה עזבו את בני משפחותיהם ויצאו למסע הצלת חיים שלא ישכחו לעולם. כשכולם ברחו מהתופת הם נכנסו ישר לתוכה והכל למען המטרה הנעלה של הצלת חיי אדם. רבים מהם רצים כאן היום בכדי לגייס כספים שיביאו להצלת חייהם של אנשים רבים. אני גאה בהם מאוד, המחויבות הבלתי מתפשרת שלהם והדבקות במטרה הם מעוררי השראה. אני רוצה להודות לכל אלו שבאו לתמוך בנו באמצעות המרתון ולעם ישראל על החיבוק החם. זה נותן לנו את הכוח להמשיך ולהציל חיים ואנו נעשה הכל בכדי להתפתח, לגדול ולתת את המענה הטוב, המהיר והמקצועי ביותר לכל מי שזקוק לו.״

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

הטבה למתנדבים

10% הנחה על עסקיות הנחה!

מסעדת פותח את ידיך

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פינתי – כפר עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ג'פאן ג'פאן Japan Japan – צומת גוש עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רפאל ציק – משרד עורך דין בתחום הפלילי והתעבורה

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר