במפגש מתנדבים מיוחד בפארק הארזים למתנדבי סניף ציון ירושלים נערך תרגיל פתע המדמה ארוע ירי.

במפגש סביב שולחנות ערוכים נשא דברים סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן אשר הביע את הערכתו למתנדבים ולהנהלת הסניף על ההשקעה שלהם להצלת חיים יום וליל במקצועיות רבה.

כאמור, במסגרת ערב הגיבוש המיוחד 'כמיטב המסורת' לכונני סניף ציון הופתעו החובשים בדיווח על פיגוע ירי בפארק הסמוך עם פצועים רבים בזירה. למקום הוזנקו עשרות כוננים אופנולנסים ואמבולנסים של איחוד הצלה יחד עם ד"ר יוסף דניאל שקרג'י שהגיע למקום עם רכב ALS יחודי.

התרגיל אשר נערך בסיוע אגף מבצעים של איחוד הצלה בניהול רכזת שעת חירום כרמל קיין ובליווי מקצועי של רחל צ'יבוטה מנהלת תרגילים ומוכנות לשעת חירום.

התרגיל אשר התקיים בעזרת הנהלת הסניף לתרגל ולייעל את הרמה המקצועית של מתנדבי הסניף יחד עם הפרמדיק המחוזי יוני רוזנפלד, ובסיוע. של עובדי ומתנדבי אגף לוגיסטיקה.

כמו כן סייעו בהפקת התרגיל ובמהלכו רכז אגף מבצעים זאבי קליין וראש הצוות שלום קליין שעמלו רבות להצלחת התרגיל ויישום מסקנותיו.

שלום סננס ראש הסניף וסגנו בנצי שפיצר מסרו: "צוותי הרפואה של איחוד הצלה יהיו הראשונים שיפגשו בזירה בעת חירום ולכן ערכנו תרגיל מושקע שהתפרס על שטח חשוך בו שכבו עשרות נפגעים מדומים. הצוותים נתנו מענה מקצועי בשטח תוך פינוי מהיר ע"י אמבולנסים של איחוד הצלה שהגיעו למקום".

יוני רוזנפלד פרמדיק מחוזי סיכם לאחר התרגיל: "מטרת התרגיל להיות מוכנים מקצועית ומתורגלים באירועי טראומה לפי תורת ה- PHTLS. ותרגול היכולת לבצע הערכה מהירה ולתת תעדוף לפינוי ראשוני לפצועים הדחופים יותר. יש לציין שהמתנדבים נתנו מענה מקצועי ביותר. ללא ספק התרגיל השיג את מטרתו ויביא אותנו מוכנים יותר לאירוע אמת"

תודה לראש הסניף שלום סננס ולסגנו בנצי שפיצר על ההשקעה במפגש למען המתנדבים ועל המחשבה התמידית לפיתוח הגזרה.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

הטבה למתנדבים

10% הנחה על עסקיות הנחה!

מסעדת פותח את ידיך

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פינתי – כפר עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ג'פאן ג'פאן Japan Japan – צומת גוש עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רפאל ציק – משרד עורך דין בתחום הפלילי והתעבורה

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר