"תודה שהצלתם את חיי פעמיים"

במפגש מרגש ונדיר פגש ב' תושב ביתר בביתו את חובשי איחוד הצלה שהצילו אותו פעמיים (!!) בשעה שקיבל דום לב בשבתות שונות בחודשיים האחרונים.

"התפללתי בשבת בבוקר בבית הכנסת ממול ותוך דקה וחצי מאז שהתקבל הדיווח כבר קיבלת שוק" שחזר בפניו חובש איחוד הצלה יעקב וואלאך "בהגיעי לכתובת ראיתי כי אין דופק ואין נשימה ואת הבן היקר שהחל בפעילות עיסויים. את הדיפיברילטור קיבלתי רק כמה ימים לפני, וזו השבת הראשונה בה שימשתי ככונן שבת בשכונה" סיפר יעקב על ההחייאה הראשונה.

"שבועיים אחרי בליל שבת יצאתי לקריאה באותו בניין, בדרכי לכתובת כבר זיהיתי שזה שוב אותה הכתובת" מספר חובש איחוד הצלה אלקנה ברויער "הפעם זכיתי לחבר את מכשיר הדיפיברילטור שההתרמתי לפני שנים רבות לע"נ אימי ויחד עם כונן השבת יוסי הורביץ שהגיע איתי החלנו בפעולות ההחייאה" אלקנה שהשתתף גם בפעולות ההחייאה בשבת הראשונה מוסיף "הדפיברילטור הפעם נתן שלושה שוקים (!!) כאשר עד הגעת צוות טיפול הנמרץ חזרת שוב לחיים!!"

הרב ב' תיאר את שרשרת הניסים בהם חזר לחיים, ושמע מצוות החובשים את השתלשלות המקרים בהם הצליחו בחסדי שמיים להגיע תוך שניות ובפעולות החייאה מאומצות זכו להחזירו לחיים בפעמים שונות.

במעמד המיוחד נפגשו המצילים והניצול במסגרת פרוייקט "מציל ניצול" של מטה מתנדבים ותפעול באיחוד הצלה בעזרתו של מאיר רייס רכז הפרוייקט. במרכז המפגש העניק ב' לכל אחד מהחובשים תעודת 'אות מציל חיים' בשמו ובשם הנהלת איחוד הצלה בתודה ובהוקרה על חלקם בהצלתו הניסית, והודה במילים חמות לכל אחד מהם.

יוסי רייניץ סגן ראש סניף ביתר שהשתתף במפגש סיפר "אצלנו בסניף ביתר ברוך ד' מרבית כונני איחוד הצלה עם מכשירי דפיברילטור שהוכחו כמצילי חיים, ובמקרה הזה – פעמיים!! כאשר אנו במשך כל השנה דואגים לצייד את המתנדבים ולו רק בשביל פעם אחת שההגעה המהירה והציוד יצילו חיים ממש"

בתמונה- באדיבות המשפחה: יוסי הורביץ, אלקנה ברויער, יעקב וואלאך, יוסי רייניץ עם הרב ב' יחד עם מכשירי הדיפיברילטור שהצילו את חייו.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

חשמל וסלולר

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

נחלה קצב איפור ועיצוב שיער כלות וערב

הטבה למתנדבים

20% הנחה הנחה!

דרך ייעוץ משכנתאות ונדל"ן

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

גלידריית לאגו

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

עיצובים מתוקים

הטבה למתנדבים

50 הנחה!

שטיפה של אלופים

בבעלות כונן איחוד הצלה

15 הנחה!

משרד עו״ד יחיאל ועקנין

בבעלות כונן איחוד הצלה

20 הנחה!

רבקי פליגמן – מאפרת כלות וערב

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר