בהיכל התרבות רמות התקיים ארוע הוקרה 'מאירים את ירושלים' למתנדבי איחוד הצלה ממרחב ירושלים על ידי עיריית ירושלים. כיבדו בהשתתפותם בערב המיוחד סגן ראש העיר ירושלים הרב ישראל קלרמן, מנכ״ל איחוד הצלה אלי פולק, סמנכ״ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן, מנהל אגף מתנדבים באיחוד הצלה מאיר זיידורף ומנהל מרחב ירושלים מיקי כהן. הארוע הונחה על ידי מנחם טוקר בהשתתפות גדול הזמר החסידי מוטי שטיינמץ יחד עם תזמורתו של רובי בנט וכן הזמר והיוצר מוטי וויס.

במהלך הערב הוענקו תעודות הצטיינות לתשעה מתנדבים ממרחב ירושלים על עשייה והתנדבות יוצאת דופן במהלך השנה האחרונה. מנהל המרחב מיקי כהן והמתנדבים סמי דרוויש מסניף מבשרת ציון, מוישי פטקין מסניף גבעת זאב, שלום קליין מסניף ציון, שוקי בקר מסניף רמות, יעקב זיו מסניף נוף, דוד ספג׳ מסניף מרום, מוחמד עביד מסניף מזרח ירושלים וישראל כהן מסניף נווה פסגה.

סגן ראש העיר ירושלים הרב ישראל קלרמן אמר בנאומו באירוע, ״אנו שמחים לתת את התעודה בחנוכה שזה הימים שמסמלים את התעקשות והדבקות במטרה וזה מה שרואים במסירות של כל מתנדבי איחוד הצלה שעושים עבודת קודש יומם ולילה שבתות וחגים בהתנדבות בנוסף לקידוש ה' הגדול שיש איך שעוזרים ונותנים לכולם ללא הבדל בין אף מגזר ומגיע לכם את כל ההוקרה ואת כל הסיוע ואנחנו בעיריה עושים ונעשה את כל מה שאפשר למענכם.״

מנכ״ל איחוד הצלה אלי פולק אמר לאחר הענקת אותות ההצטיינות למתנדבים, ״אלפי תושבים בירושלים חייבים את חייהם לכם המתנדבים שנמצאים איתנו כאן הערב. אמנם היום ניתנו אותות הצטיינות למתנדב אחד מכל סניף אך כל אחד ואחד מכם בעיניי הוא מצטיין, כל אחד מכם שבמהלך כל שגרת יומו קשוב לאחר וזמין לצאת בכל רגע ולהציל חיים הוא מצטיין. אני רוצה להודות לראש העיר היקר שלנו מר משה לאון ולסגנו הרב ישראל קלרמן שהגיע לכבד אותנו כאן הערב על פעילות ללא לאות למענכם המתנדבים במהלך כל השנה וגם בהפקת הערב הזה שכולו נועד עבורכם להפוגה קלה מהשגרה, אני בטוח שיחד נמשיך להצעיד קדימה את מחוז ירושלים ונעשה את הדבר שאנחנו הכי טובים בו, להגיע ראשונים, להיות מקצועיים ולהציל חיים.

סמנכ״ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן, ״איחוד הצלה הוא פנס, אלומת אור,המאירה לכולנו את הדרך. כשנשיא איחוד הצלה אלי ביר הקים את איחוד הצלה הוא לימד אותנו וסלל לנו את הדרך לראשונה כדי לראות משהו שלא חשבנו עליו לפני כן. אין יותר מתאים מלהצדיע בחג החנוכה לכם המתנדבים המאירים את ירושלים – וירושלים אורו של עולם, ומכאן לעולם כולו ואני מודה על הזכות יחד עם עיריית ירושלים לארגן עבורכם את הערב המיוחד הזה שזה רק קצת להחזיר לכם על כל ההשקעה והנתינה הרבה שלכם כל השנה. אני רוצה להודות לעוזרי נתי אוסטרי ולכל צוות היקר שלי שיחד סייעו להוציא אל הפועל את הערב המיוחד והמוצלח הזה.״

תודה לראש המרחב והסניפים על הסיוע והמחשבה למען המתנדבים.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

הטבה למתנדבים

10% הנחה על עסקיות הנחה!

מסעדת פותח את ידיך

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פינתי – כפר עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ג'פאן ג'פאן Japan Japan – צומת גוש עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רפאל ציק – משרד עורך דין בתחום הפלילי והתעבורה

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר