מתנדבי איחוד הצלה מסניף מבשרת והסביבה' התכנסו יחד עם בני הזוג באולם האירועים "אסטרה" ביישוב מבשרת ציון. המשתתפים נהנו סביב שולחנות ערוכים בארוחת ערב מפנקת במיוחד של הגריל שף "אסף סבח", לערב גיבוש והוקרה על פועלם למען הצלת חיים במהלך השנה החולפת.

במהלך הערב חולקו תעודות הערכה למתנדבים מובילים, ושלושה מכשירי דפיברילטור (מכשיר המחזיר קצב לב לפעולה סדירה על ידי מתן שוק חשמלי ללב).

כיבדו בנוכחותם ונשאו דברים מנכ"ל הארגון אלי פולק וסמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן אשר הודו למשתתפים על מסירותם למען הצלת חיים ושבחו את פעילות ראש הסניף וסגניתו.
כמו כן השתתפו מנהל אגף פיתוח – אריאל בן דוד, מנהל מרחב ירושלים – מיקי כהן, ראש מועצת מבשרת ציון – מר יורם שמעון, שוטרי תחנת הראל ואנשי ציבור נוספים.

כלל המכובדים הגיעו על מנת לחזק את ידי המתנדבים, תמכו ושיבחו את מסירותם של עשרות המתנדבים בגזרת מבשרת והסביבה, המקדישים מזמנם להצלת חיי אדם, בכך שהם ברוב המקרים מגיעים טרם הגעת האמבולנס ומצילים את חייהם של התושבים.

ראש סניף מבשרת והסביבה באיחוד הצלה – מאור נחום אמר: "מתנדבים יקרים, ראשית בשם ההנהלה ברצוני להודות לכם על עבודתכם המסורה. חוץ מכם התכנסנו כאן הערב להודות גם לבני הזוג העומדים מאחוריכם תומכים ומאפשרים לכם לצאת ולהציל חיים בכל זמן נתון גם במחיר אישי על חשבון זמן המשפחה. אני רואה בפועלכם עבודת קודש ומתרגש לראות את ההתפתחות האדירה במתן מענה רפואי ראשוני לתושבי האזור."

סגנית ראש הסניף חני אילוז כרמל: כחלק מתכנית העבודה ובמטרה לצמצם את זמני ההגעה למטופלים לכדקות בודדות – בחודש הבא יפתח קורס חובשים נוסף בגזרת מבשרת והסביבה. בעוד מספר חודשים יצטרפו לסניף עוד כ30 חובשי רפואת חירום נוספים המתגוררים בגזרה והם יהוו מכפיל כוח נוסף."

המשתתפים נהנו ממופע בידור וטלפתיה של "יודלה מודלה".
לסיום – חולק שי למתנדבים ובני זוגם, כאות הוקרה על מסירותם.

בסיום הודו המנלת הסניף לבעלי העסקים על תרומתם הנדיבה: אתי מזרחי חזן – צלמת מגנטים, אסף סבח – גריל שף, שי אברהם – מASTRA אירועי בוטיק, חיים אזולאי -DJ והראל דוגה.
תודה להנהלת הארגון, ראשי הצוותים, בעלי התפקידים ואגף לוגיסטיקה שעסקו במלאכה.

תודה לראש הסניף מאור נחום וסגניתו חני אילוז כרמל על ההשקעה במפגש והחשיבה התמידית למען המתנדבים.

צילום: אתי מזרחי חזן, איחוד הצלה – מבשרת והסביבה

 

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

הת"ת המרכזי

הטבה למתנדבים

20% הנחה!

אבא שפוי

₪2000

₪2500

הטבה למתנדבים

תומר עמר – מורה הנהיגה שלך

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

שרה בדים

הטבה למתנדבים

אלפיים שח הנחה הנחה!

יהודה בצלאל משכנתאות

₪5000

₪7000

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

ים עיצובים והדפסות

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

מסתורי חדרי בריחה וקריוקי

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

על כל תכשיטי היהלומים 65% הנחה ממחיר המחירון הנחה!

יהלומי פירוב

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר