כ 50 מתנדבים של ׳איחוד הצלה׳ מסניף שדרות ושער הנגב ערד וסניפים נוספים סייעו בחיפושים אחר הנעדרת, יחד עם יחידות מיוחדות של ׳איחוד הצלה׳ בהם יחידת הרחפנים ויחידת 4/4 ובפיקוח רכב חפ״ק וכן אמבולנס, אופנועים וטרקטורונים.

יהודה אקריש, רכז מבצעים סניף שדרות ושער הנגב: מאז שעות הערב של יום חמישי כאשר קיבלנו פנייה ממשטרת שדרות לסייע בחיפושים ובאיתור הנעדרת פעלנו בנוהל חרום ובתיאום מול כלל הגורמים עד לאיתור הבוקר, אני מבקש לאודות לק. אג״מ משטרת שדרות, מתי צרפתי.
לרבש״צ, רונן גבאי, לאופיר אסולין על השת״פ המועיל למען הצלת חיים

כמו כן מתנדבי איחוד הצלה מסניף לב השרון הצטרפו למתנדבי משטרת ישראל תחנת שדות וידידים לחיפושים במהלכם הונחו צוותי איחוד הצלה להגיע בעזרת האופנולנסים לאיזורים לא עבירים לכלי רכב ואכן שם נמצא הנעדר שוכב לו מתחת לעץ. בהמשך נבדק עי פראמדיק באמבולנס איחוד הצלה ומשלא נזקק לטיפול רפואי פונה לתחנת המשטרה הקרובה.

בסיום הודו ראשי הסניפים נהוראי דרשן וניב בוחובט לרכזי המבצעים שסייעו יחד עם גורמי הפיקוד בשטח. למנהל אגף מבצעים גלעד סולומון וצוות האגף על התמיכה, לרחל צ'ובטה מנהלת מחלקת שעת חרום על הסיוע, ולאגף הלכה על ההכוונה בדיני שבת, ולמתנדבים הרבים שהששתפו עד לסיום החיפושים בשלום.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

36% הנחה!

אופטינאיס רהט

₪495

₪779

הטבה למתנדבים

28% הנחה!

Sivi Burger

₪40

₪55

הטבה למתנדבים

הת"ת המרכזי

הטבה למתנדבים

20% הנחה!

אבא שפוי

₪2000

₪2500

הטבה למתנדבים

תומר עמר – מורה הנהיגה שלך

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

שרה בדים

הטבה למתנדבים

אלפיים שח הנחה הנחה!

יהודה בצלאל משכנתאות

₪5000

₪7000

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

ים עיצובים והדפסות

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר