מאות מתנדבים ראשי סניפים ובעלי תפקידים התגייסו לאבטחת מסע הרבבות בלוויית הגרי"ש אדלשטיין זצ"ל.

כמאה נפגעים קל טופלו כונני איחוד הצלה במבצע אבטחת שלומם של רבבות המשתתפים בהלוויה הגדולה, מתוכם 17 נפגעים פונו לבתי החולים באמבולנסים של איחוד הצלה.

עם היוודע האבידה הגדולה המנכ"ל אלי פולק מסר: "אלפי מתנדבי איחוד הצלה, רבני הארגון וחברי ההנהלה הארצית מבכים בדמעה ובלב מורתח את הסתלקותו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי ירחמיאל גרשון אדלשטיין זצוק״ל. מי יורה עצה מי יבין שמועה, כלי מלחמה אבדו ונפלו גיבורים".

לייזר היימן סמנכ"ל מתנדבים ותפעול באיחוד הצלה מסר: "אמבולנסים ומאות רופאים, פרמדיקים וחובשים של איחוד הצלה אבטחו רפואית את שלומם של רבבות משתתפי מסע ההלוויה", מרגש לראות בכל פעם מחדש את ההתגייסות המרשימה של כלל מתנדבי איחוד הצלה מכל רחבי הארץ שהגיעו לתת מענה רפואי ולאבטח את מאות האלפים שהגיעו לחלוק כבוד אחרון למרן ראש הישיבה זצ"ל".

אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק סיכם: "במהלך ההלוויה טיפלנו במספר נפגעים כתוצאה מנפילות מגובה וחבלות עקב הדוחק הרב, מדובר בפצועים מחבלות קלות, פציעות, ועלפונות. חלקם אף הגיעו לקבלת סיוע במרפאות איחוד הצלה בשיתוף קופות החולים לאומית, מכבי וכללית שהוקמו בבני ברק למתן מענה מהיר בזמן ההלוויה.

כאשר בסיכום האבטחה אשר התקיימה הודה למתנדבים סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן:
זכות הוא לנו להודות לכם מתנדבי משפחת איחוד הצלה על ההתגייסות מכל הלב לאבטחת מאות אלפי המלווים.

הוכחתם שוב שיש על מי לסמוך בס"ד, נתתם מענה מקצועי ויעיל מכל הלב למקרים הרבים שהיו במהלך ההלוויה הגדולה, מענה רפואי ראשוני ובמקרה הצורך אף פניתם לביה"ח.

התיצבותכם בהתראה קצרה לשעות רבות בחום הרב, לא מובנת מאליה כלל, ומראה שוב על על מסירות למען הכלל ועל כך גאוות משפחת איחוד הצלה.

תודה הערכה וברכה לצוותי מטה המתנדבים והתפעול על פינוק המתנדבים בשתיה קרה ובכיבוד במהלך ההלוויה, תודה מיוחדת למנהל אגף מבצעים גלעד סלומון וצוות אגף המבצעים על התכלול המקצועי של האבטחה הגדולה בסיוע כלל האגפים בארגון.

תודה מיוחדת למתנדבי סניף בני ברק המסורים, לראש הסניף אפי פלדמן ולסגנו ישראל אלתר על ההתגייסות מכל הלב להצלחת שלומם של מאות אלפי המשתתפים בהלוויה הגדולה.

יה"ר שזכות אבטחת אלפי המשתתפים תגן עלינו ונזכה מהיום רק לשמחות ואושר בכל עת.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

36% הנחה!

אופטינאיס רהט

₪495

₪779

הטבה למתנדבים

28% הנחה!

Sivi Burger

₪40

₪55

הטבה למתנדבים

הת"ת המרכזי

הטבה למתנדבים

20% הנחה!

אבא שפוי

₪2000

₪2500

הטבה למתנדבים

תומר עמר – מורה הנהיגה שלך

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

שרה בדים

הטבה למתנדבים

אלפיים שח הנחה הנחה!

יהודה בצלאל משכנתאות

₪5000

₪7000

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

ים עיצובים והדפסות

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר