ביום קהילה וחשיפה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים אשר התקיים בסניף מרום השתתפו תלמידי בית הספר פויירשטיין- לילדים ונערים בעלי מוגבלויות.

במהלך פעילות החשיפה של הילדים לגופי הביטחון וההצלה, הוקדש היום לנושא הרפואה. כאשר את הפעילות המיוחדת הזו הוביל יאיר פרוינדליך עוזר הפארמדיק של סניף מרום, עם אמבולנס של איחוד הצלה.

במסגרת הפעילות קיבלו הילדים הדרכה מותאמת להבנתם על פעילות הצלת חיים ועזרה ראשונה בסיסית. כמו כן נחשפו בסיור על האמבולנס לציוד ולאמצעים איתם פועלים צוותי הרפואה, תוך כדי פעילות והדגמה של הציוד והתנסות שלהם.

יום החשיפה הובל מטעם בית הספר על ידי אודיה גלעדי רכזת חברתית בבית הספר, אשר מסרה בסיום "התלמידים נהנו מאוד! הפעילות היתה מעשירה ומלמדת באווירה טובה וחיובית.
חלק מהילדים מכירים את האמבולנס בחוויה שלילית ונרתעים מאוד מרופאים, והפעילות המיוחדת שיאיר הגיע והעביר הצליחה לחבר וליצור חוויה חיובית ונעימה"
"התלמידים התחברו לנושא והבינו את המשמעות. יאיר התייחס לכל התלמידים בצורה מכבדת ותואמת את גילם, חשף אותם לפעילות ונתן מענה לשאלותיהם"
"תודה גדולה לאיחוד הצלה על שיתוף הפעולה!! מעריכים מאוד! בטוחה שחוויה כזאת תלווה את התלמידים שלנו"

יאיר פרוינדליך הודה גם הוא על הזכות הגדולה להיות חלק מחוויה מעצימה לילדים, והודה לצוות בית הספר על הבחירה והאמון בו ובארגון המתנדבים הלאומי איחוד הצלה להעברת היום המיוחד הזה.

תודה מיוחדת לרחל צובטה מנהלת מחלקת שעת חירום באגף מבצעים וצוות האגף על תכלול והאחריות לאירוע מבצעית ולוגיסטית.
תודה לרכז המבצעים בסניף יונתן בללו

תודה לראש הסניף דוד שפיצר ולסגנו יחיאל מייברג וראשי הצוותים על פיתוח הגזרנ ושיתופי הפעולה, ודחיפת מגוון הפעילויות בסניף למען הקהילה.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

ג'ט לק אופקים

הטבה למתנדבים

עד 20% הנחה!

טרמינל

הטבה למתנדבים

מיקי ספורט

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

חן ששון הפקת שולחנות שוק, דוכני מזון ואוהלי ענק.

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

רישיונות נשק

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר