בבית איחוד הצלה קרית גת נערך טקס סיום קורס חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה שהתקיים בקרית-גת.

כעבור כ-6 חודשים הגיע הערב לסיומו קורס החובשים אשר בו הוסמכו 15 חובשים מתנדבים חדשים, כל אלה יהוו חיזוק לכוח הקיים בגזרה ויסייעו בהצלת חיים בסביבתם.

לבוגרי הקורס הוקנה כל הידע הנדרש כדי להסמיכם כחובשי רפואת חירום ע"פ דרישות משרד הבריאות החל ממצבי חירום רפואיים, לידה, טראומה, החייאה ועוד..

כיבדו בנוכחותם בערב זה סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן, מנהל אגף מתנדבים צביקה רובין, ראש סניף קרית גת שלומי בדיחי וסגנו יענקי וינברג, ראש צוות קרית גת דולב מרציאנו, ראש סניף חבל שורק ניר בטר וסגנו אסף דור שלום ובעלי תפקידים נוספים.

הבוגרים התכנסו לצד נשותיהם לכבוד טקס הסיום והענקת תעודות. במהלכו הוענק לכל מתנדב ציוד בסיסי שישמש אותם בשלב הראשון כאשר יבצעו השתלמויות מעשיות בשטח לצד מתנדבים ותיקים ובסיום יצוידו בתיק החייאה מלא ויוסמכו לפעול עצמאית.

בוגר הקורס אברימי רוטמן נשא את דברי החניכים והעניק מתנת הוקרה למדריכי הקורס ובראשם הפראמדיק עפר שפירא שליוו אותם תקופה ארוכה עד סיום הכשרתם, כמו כן נבחרו כחניכים מצטיינים ישי אלקסלסי ונהוראי דרין.

הנחה את הערב וקידם בברכה את המתנדבים החדשים סגן ראש סניף קרית גת יענקי וינברג שאמר: "עברתם תקופה ארוכה של הכשרה והערב הגיע הזמן להגיד לכם תודה, השקעתם ועמלתם, אין ספק שתשתלבו במהירות ותסייעו במלאכת הקודש של הצלת חיים בעיר ובסביבתה, מאחל לכם בהצלחה"

לייזר היימן סמנכ"ל מתנדבים ותפעול בירך: "ברוכים הבאים למשפחת איחוד הצלה, החל מהערב החיים שלכם ישתנו ואתם דרוכים לכל קריאה, הצלת חיים זה מה שמאחד את כולנו, בשמי ובשם הנהלת הארגון אנו מודים לכם שעזבתם בית ועבודה בשביל ללמוד לעזור לאחרים ולהציל חיים זה לא מובן מאליו, אני רוצה להודות למדריכי הקורס שליווו אותכם, לראש הסניף, לסגניו ולבעלי התפקידים שמריצים קדימה את הפעילות שלכם".

תודה להנהלת הארגון על אישור הקורס, תודה למחלקת קבלה להתנדבות באגף מתנדבים על הסיוע לאורך כל הדרך ולמחלקת הדרכה – מטה מתנדבים ותפעול על הליווי המקצועי.

תודה לראש הסניף שלומי בדיחי ולסגנו יענקי וינברג על השקעתם הרבה למען פיתוח הגזרה.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

עד 50% הנחה הנחה!

קורס מנטליזם אסף סלומון

הטבה למתנדבים

100 הנחה!

רחיצת יוקרה בטורעאן שנמצאת על כביש 77

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

קפה קפה כפר כנא

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

פיצה איטליינוס

הטבה למתנדבים

צמיגי בן כליפה

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ברוהאוס הגולן קצרין

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

25% הנחה!

מאמן ומטפל רגשי – מאסטר בסוגסטיה NLP וטראנס.

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר