עשרות נשים מרחבי הארץ סיימו השבוע את הכשרתם כחובשות ומעתה יצטרפו למערך הכוננות של יחידת הנשים באיחוד הצלה.

טקס סיום הקורס שהתקיים לאחר חודשים ארוכים של למידה והשקעה גדולה של החניכות ושל צוות ההדרכה, והנהלת סניף יחידת נשים בניהולם של אודליה חריר ושושי קצנלבוגן.

לייזר היימן סמנכ"ל מתנדבים ותפעול נשא דברים על חשיבות המענה הרפואי על ידי חובשות לנשים בתוך הקהילה ועל התחושה הכל כך חשובה שיש לנשים כאשר מקבלות מענה שהולם לרגשותיהן. כמו"כ הודה למנהלת יחידת נשים היוצאת שושי קצנלבוגן על העשייה הברוכה עד כה וברך את המנהלת הנכנסת אודליה חריר בברכת הצלחה גדולה.

מנהלות הסניף אודליה חריר ושושנה פרימק תיארו: זהו חלום שמתגשם שלאחר מספר שנים אנו מגדילות את מערך הכוננות הרפואית לנשים ע"י נשים בבני ברק ובערים וקהילות נוספות שאליהם המתנדבות החדשות שנבחרו בקפידה מצטרפות.

אפי פלדמן ראש סניף בני ברק שיזם את הקמת היחידה בברכת והכוונת רבני הארגון ורבני העיר בני ברק לצורך טיפול רפואי לנשים ע"י נשים, הודה להנהלת היחידה על ההובלה ולמתנדבות היקרות על מסירותן למען ציבור הנשים בקהילות.

מדריכת הקורס הפראמדיקית נעמי מזיג התרגשה במהלך הטקס ואמרה שלאחר שנה של הדרכה היא נפעמת ממסירותן של נשים שבנוסף להיותן אימהות המנהלות משקי בית ועומלות לפרנסתם הן אף בוחרות להתנדב למען נשות קהילותיהן במסירות עצומה.

תודות להנהלת הארגון לנשיא אלי ביר על הקצאת המשאבים, למנכ"ל אלי פולק ולסמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן על הבנת הצורך בפתיחת הקורס, לצביקה רובין מנהל אגף מתנדבים, להנהלת סניף יחידת נשים, למדריכה נעמי מזיג, לצוות המסור של אגף הדרכה – מטה מתנדבים ותפעול בניהולה של נועה זוהר, לצוות הלוגיסטיקה המדהים בהובלת בני לופס ואליהו לפידות.

לצוות קבלה להתנדבות – אגף מתנדבים על הליווי משלב הפרסום, רישום, ראיונות, יום אוריינטציה, מעקב ועידוד חובות החניכים, הקמה במערכות והכנת הציוד, תיאום הטקס ועוד ולכל מי שלקח חלק.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

עד 50% הנחה הנחה!

קורס מנטליזם אסף סלומון

הטבה למתנדבים

100 הנחה!

רחיצת יוקרה בטורעאן שנמצאת על כביש 77

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

קפה קפה כפר כנא

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

פיצה איטליינוס

הטבה למתנדבים

צמיגי בן כליפה

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ברוהאוס הגולן קצרין

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

25% הנחה!

מאמן ומטפל רגשי – מאסטר בסוגסטיה NLP וטראנס.

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר