השקת רכבי חירום בסניפי הדרום

בטקס מכובד ומרגש, בהשתתפות מנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק, סמנכ"ל מבצעים דובי מייזל, סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן, גלעד סלומון מנהל אגף מבצעים ומנהל אגף מתנדבים צביקה רובין, קיבלו ראשי סניפי הדרום מפתחות לרכבי חירום חדשים, וכבר בסיום האירוע, מתנדבי הסניפים השונים יצאו איתם להציל חיים כל אחד בגזרתו.

רכבי חירום אלו, מיועדים לשמש את מתנדבי הסניפים השונים בדרום הארץ, בכדי שיוכלו גם באמצעותם להעניק סיוע רפואי ראשוני מציל חיים לכל מי שיזדקק לכך.

ברכבים אלו יכולים לשהות בו זמנית ארבעה אנשי רפואה של איחוד הצלה. הם מאובזרים בציוד הרפואי החדיש והמקצועי ביותר שיש והם יפעלו 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, למען המטרה הנעלה של הצלת חיי אדם.

רחל צ'ובטה מנהלת מחלקת שעת חירום באיחוד הצלה, נתנה לנוכחים הערכת מצב מבצעית הקשורה לגיזרה הדרומית ולתוכנית העבודה של איחוד הצלה להמשך מלחמת חרבות ברזל.

מנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק:
״מבחינתנו ה – 7.10 לא נגמר, זהו יום אחד ארוך. כמו שהיה לפני היום הקשה הזה, במהלכו, וגם עכשיו, כ – 7000 מתנדבי ומתנדבות איחוד הצלה ממשיכים להציל חיי אדם יום יום, שעה שעה, מהצפון ועד לדרום, בהתנדבות מלאה וללא כל תמורה. החיבוק שאנו מקבלים מעם ישראל בכלל ומאז ה – 7.10 בפרט, נותן לנו את הכוח להמשיך ולהציל חיים ואנו נעשה הכל בכדי להתפתח, לגדול ולתת את המענה הטוב, המהיר והמקצועי ביותר לכל מי שזקוק לו.״

דובי מייזל, סמנכ״ל המבצעים של איחוד הצלה: ״כחלק מהפקת הלקחים של אירועי השבעה באוקטובר ועצם היותנו כיתת הכוננות הרפואית של ישראל, אנו דואגים לשפר ולהגדיל את היכולת המבצעית של הארגון ושל המתנדבים. בטוחני, כי רכבי חירום אלו יסייעו רבות לתושבי הדרום ויצילו חיי אדם רבים.״

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

ג'ט לק אופקים

הטבה למתנדבים

עד 20% הנחה!

טרמינל

הטבה למתנדבים

מיקי ספורט

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

חן ששון הפקת שולחנות שוק, דוכני מזון ואוהלי ענק.

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

רישיונות נשק

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר