איחוד הצלה – ארגון המתנדבים הלאומי, השיק את היחידה לפינוי בהיטס, המורכבת מ – 30 פארמדיקים שעברו הכשרה מיוחדת ומשלושה מסוקים שיפנו נפגעים מזירות קשות ברחבי הארץ.

בטקס מרשים, השיק איחוד הצלה את היחידה לפינוי בהיטס המורכבת משלושה מסוקים שיתנו מענה רפואי מיידי בצפון במרכז ובדרום, אותם יטיסו יוצאי מערך המסוקים של חיל האוויר. המסוקים מותאמים במיוחד לפינוי בהיטס ומותקנת בהם תצורה מיוחדת מתוצרת חברת בוכר השווייצרית. כמו כן מצויידים הפרמדיקים המוטסים במצלמות מיוחדות אשר יעבירו בשידור חי מהשטח את המצב בזירה למוקד איחוד הצלה עם אפשרות לשיתוף רופאים ובתי החולים להוראות מיוחדות במהלך הטיפול והפינוי המוטס.

מסוקי היחידה לפינוי בהיטס של איחוד הצלה המצוידים גם בציוד רפואי מתקדם ומאוישים על ידי 2 פרמדיקים בכל מסוק שעברו הכשרה מיוחדת, יהיו בכוננות של 24 שעות במשך 7 ימים בשבוע, ויעניקו טיפול רפואי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בשטח ובאוויר.

אלי פולק, מנכ״ל איחוד הצלה: ״זהו יום היסטורי בהצלת החיים בישראל ול – 6,500 מתנדבי ארגון המתנדבים הלאומי – איחוד הצלה בארץ ובעולם. בהמשך לפינוי הימי שאנו מעניקים לאזרחי ישראל באמצעות סירת איחוד הצלה בכינרת, לרכבי השטח המיוחדים שאנו מעמידים בחופי הים ולפתרונות פינוי מיוחדים שאנו מעניקים ליחידות החילוץ בישראל, היום אנו גאים להשיק את היחידה המקצועית לפינוי בהיטס של איחוד הצלה. במרחק של שיחת טלפון אחת מזירה קשה, מסוקי היחידה לפינוי בהיטס של איחוד הצלה יוזנקו למקום יחד עם צוות רפואי מקצועי שיתן מענה מהיר ומיידי ויציל חיי אדם.״

אלעד בכר, מנהל אגף רפואה של איחוד הצלה: ״אני שמח שנוכל לספק מהיום שירות רפואי כה חשוב וחיוני לאזרחי מדינת ישראל. כידוע, לשירות הרפואי שניתן בשעה הראשונה של מצב החירום יש השפעה ישירה על סיכוי ההחלמה והשיקום של המטופל. פרק זמן זה מכונה "שעת הזהב". במהלך "שעת הזהב" הזו, למסוק המצויד בציוד הרפואי המתקדם והמקצועי ביותר יש תפקיד קריטי בהצלת חיי המטופל. אנו נאייש את המסוקים שלנו בכ – 20 פראמדיקים שעברו הכשרה מיוחדת לפינוי בהיטס ולאחר שיעניקו טיפול רפואי מיידי בשטח הם יעבירו את הפצועים לבתי החולים.״

היחידה תחל את פעילותה במלואה ב – 12 למרץ.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

ג'ט לק אופקים

הטבה למתנדבים

עד 20% הנחה!

טרמינל

הטבה למתנדבים

מיקי ספורט

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

חן ששון הפקת שולחנות שוק, דוכני מזון ואוהלי ענק.

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

רישיונות נשק

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר