ארגון המתנדבים הלאומי – איחוד הצלה, סיים בהצלחה רבה את מבצע אבטחת שלומם של מאות אלפי העולים לציון הרשב"י בל"ג בעומר במירון ללא ארועים חריגים.

כמידי שנה, בימים שני ושלישי ערב ויום ל"ג בעומר הגיעו מאות אלפי חוגגים להר מירון, לכבוד הילולת רבי שמעון בר יוחאי זיע״א אשר התקיימה בהר מירון.

צוותי הרפואה של איחוד הצלה הכוללים מאות רופאים, פרמדיקים וחובשים מתנדבים מכל רחבי הארץ, נטלו חלק במערך האבטחה והסיוע הרפואי.

הם פעלו בצוותים ובמשמרות מסודרות בפריסה רחבה בכל המתחמים השונים בהר מירון, בתיאום עם כלל גורמי החירום הפועלים על ההר, במטרה לתת מענה רפואי ראשוני לכל מקרה חירום אשר יתרחש במהלך ההילולה.

בנוסף לצוותים אלו, היחידה לפינוי בהיטס של איחוד הצלה העמידה את מסוקיה בכוננות מתחילת ההילולה ועד סופה ותסייע במידת הצורך.

את משימת האבטחה הרפואית של הילולת הרשב״י במירון, ביצעו איחוד הצלה – ארגון המתנדבים הלאומי של ישראל בשיתוף עם 95 ארגוני ההצלה הפועלים תחתיו, בהם:

איחוד הצלה גליל, טבריה, חצור, צפת, קריית שמונה, חיפה, רמת הגולן, יקנעם, כרמיאל, יבניאל, נהריה, עכו, מעלות, נתניה, חדרה, בני ברק, תל אביב, אלעד, ירושלים, מודיעין, מודיעין עילית, בית שמש, פתח תקווה, רחובות, בנימין, יו״ש, ביתר עילית, אשדוד, שדרות, אשקלון, באר שבע ועוד.

עם תחילת המבצע אמרו-
אלי פולק, מנכ"ל איחוד הצלה: "השלמנו בימים אלו את היערכותנו המקצועית למבצע ל"ג בעומר כבכל שנה. המתנדבים מוכיחים את מסירותם בכל שנה מחדש למען הצלת חיים ומסייעים לנו לעבור את מבצע האבטחה הגדול בשלום ובתקווה שיסתיים ללא אירועים חריגים.״

לייזר היימן, סמנכ"ל מתנדבים ותפעול באיחוד הצלה: "אנו רוצים להודות לפרויקטור הרב יוסף דייטש, לראשי כוחות החירום והביטחון, להפקה ולמארגני ההילולה, שהכירו בחשיבות השתתפות מתנדבי איחוד הצלה באבטחה השנתית הגדולה בארץ. אני שמח על השת"פ המלא עם משטרת ישראל ושאר הגורמים המקצועיים בשטח, ומודה על הירתמותם לסייע לפעילותנו תוך דאגה כנה שמתנדבי הארגון יוכלו להציל חיים בצורה המיטבית והיעילה לאבטחת העולים למירון.״

גלעד סלומון, מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה: "המתנדבים יפעלו במשמרות סביב השעון מיום שני עד יום רביעי, בפריסה מתואמת עם גופי החירום, תוך סיוע של צוותי רפואה שיתנו מענה מיידי למקרי החירום בהר מירון ובסביבתו. אנו קוראים לקהל המשתתפים בהילולה, להיצמד להנחיות הבטיחות והזהירות.״

נחי קליין, ראש סניף איחוד הצלה גליל: "ראשי הארגון יחד עם אגף המבצעים של איחוד הצלה, קיימו בימים האחרונים ישיבות היערכות רבות בשיתוף כל הגורמים המקצועיים המפקדים על מערך האבטחה במירון בל"ג בעומר, בכדי שמבצע האבטחה המורכב יצליח ונוכל לתת מענה רפואי ראשוני לכל צורך שייווצר על ההר במהלך ימי ההילולה.״

עם סיום המבצע הודו המתנדבים הרבים לצוותי המטות אשר דאגו לתכנון והצלחת אבטחת המבצע,
צוותי מבצעים ומטה המתנדבים והתפעול וצוותי לוגיסטיקה
אשר דאגו לכל המעטפת ההתנדבותית המבצעית והלוגיסטית למענם ובשבילם של המתנדבים.

תודה למתנדבים ולראשי הסניפים והסגנים על ההתגייסות לסייע במשך שעות רבות למען מאות אלפי החוגגים.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

הת"ת המרכזי

הטבה למתנדבים

20% הנחה!

אבא שפוי

₪2000

₪2500

הטבה למתנדבים

תומר עמר – מורה הנהיגה שלך

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

שרה בדים

הטבה למתנדבים

אלפיים שח הנחה הנחה!

יהודה בצלאל משכנתאות

₪5000

₪7000

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

10 הנחה!

ים עיצובים והדפסות

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

מסתורי חדרי בריחה וקריוקי

עסק בבעלות כונן איחוד הצלה

על כל תכשיטי היהלומים 65% הנחה ממחיר המחירון הנחה!

יהלומי פירוב

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר