ראשי וסגני סניפים יקרים
שלום רב!!

בערב פסח עלינו עם אתר מועדון ההטבות החדש לרווחת המתנדבים, לאתר עולים בכל יום עשרות הטבות של נותני שירות ועסקי מתנדבים שנותנים הנחות משמעותיות למצילי החיים.

מיותר לציין את חשיבותו הרבה של מועדון רווחת המתנדב המהווה גם הזדמנות חשובה לבעלי העסקים להעניק הערכה והוקרה רבה למתנדבי איחוד הצלה המצילים חיים ברחבי הארץ וגם לזכות לחשיפה ופרסום נרחב – הם יהיו מרוצים וגם המתנדבים יהיו מרוצים.

למענכם ובשבילכם

לצורך פיתוח וקידום מועדון ההטבות והרחבת מאגר העסקים, הרשתות ונותני השירות למתנדבים, חשוב לנו לצרף עוד ועוד עסקים ונותני שירות מקומיים שיעניקו הטבות לרווחת המתנדבים בסניף. אנו ממליצים מאוד למנות נציג שירכז את תחום רווחת המתנדב בסניף, הנציג יהווה שגריר אזורי לקשר שוטף עם בעלי עסקים, עצמאים, בעלי מקצוע, נותני שירות, B2B או בעלי חנות/עסק מהסניף ולגיוס הטבות נוספות למען מצילי החיים שייהנו מהטבות והנחות באזור.

נשמח מאוד בבחירת מתנדב מתאים ונמרץ מהסניף (התפקיד יכול להתאים גם למתנדב שכבר משמש כרכז חוס"ן ופעיל למען רווחת המתנדבים או כל מתנדב שמתאים ויוכל לפנות לעסקים ולנהל איתם קשר שותף במידת הצורך). את שם המועמד יש לשלוח לנתי אוסטרי במס' 050-6355564 שיצרף אותו לקבוצה הייעודית וייתן לו את ההדרכה ואת כל הכלים והפרטים הנצרכים.

בהערכה רבה
ובברכת המשך עשייה והצלת חיים.
נתי אוסטרי, צוות רווחת המתנדב
לייזר היימן, סמנכ"ל מתנדבים ותפעול

מטה מתנדבים ותפעול – למענך ובשבילך

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

20% הנחה הנחה!

אסף סלומון – אמן החושים

בבעלות כונן איחוד הצלה

15% הנחה!

ישראל רובין

בבעלות כונן איחוד הצלה

10% הנחה!

כיאל מדיקל בע"מ

בבעלות כונן איחוד הצלה

פאנזמניה

הטבה למתנדבים

%17 הנחה!

מכון כושר ואיגרוף CFC

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פיצוחי כהנא

בבעלות כונן איחוד הצלה

עו"ד אורן דטל – רשלנות רפואית ונזקי גוף

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

גוגו שופ – הגנה עצמית

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר