מתנדבי איחוד הצלה היקרים

על מנת שנוכל להמשיך לשמר את השם הטוב של איחוד הצלה בכל רחבי הארץ, אנו מבקשים לחדד ולהבהיר מספר נקודות בנושא זיהוי ומיתוג 'איחוד הצלה'

1. אגף המתנדבים מחלקים מדבקות זיהוי של איחוד הצלה להדבקה על רכבי המתנדבים, מדבקות אלו מאושרות לשימוש ולהדבקה על רכבי המתנדבים. אין להדביק שום אמצעי זיהוי עם מיתוג סמל / לוגו / כיתוב 'איחוד הצלה' שלא אושר על ידי הנהלת הארגון – ניתן לרכוש מדבקות מיוחדות שקיבלו אישור להדבקה על השמשה האחורית.

2. בעת מכירת הרכב 'חובה' להוריד את מדבקות הזיהוי – לאחרונה התקבלו מספר פניות על רכבים שמסתובבים עם זיהוי איחוד הצלה ומתברר שהרכב נמכר עם המדבקות.

3. אפודי הזיהוי הארגוני ותיקי הציוד הרפואי מיועדים למתן מענה לאירועים ואבטחות אירוע 'ארגוניים', אין להלביש את אמצעי הזיהוי הארגוני ואין להשתמש עם הציוד הרפואי כאשר אנחנו לא בתפקיד ובשליחות הארגון. כמובן שאין לאבטח אירועים בשם איחוד הצלה שלא בתאום עם אגף מבצעים.

4. איחוד הצלה מנהל מערך בדיקות קורונה וסרולגיה בנקודות קבועות וכן בהזמנות בדיקות לבתים, מטה המתנדבים והתפעול מפעילים את המערך במקצועיות תוך מתן שירות יעיל ומסור על ידי מתנדבים מסורים שגויסו לעבוד בתחום. עובדים אלו עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות ועושים את עבודתם במקצועיות ומפוקחים על פי כל כללי העבודה בתחום של משה"ב.
לתשומת לב!!! רק המתנדבים העובדים בתחום במסגרת איחוד הצלה מורשים להשתמש במיתוג ובזיהוי של איחוד הצלה בדרך לבדיקות ובזמן הבדיקות. מתנדבים שלא עובדים במערך הדגימות של איחוד הצלה אינם רשאים להשתמש עם מיתוג איחוד הצלה במהלך הבדיקות או בדרך לבדיקות!!! לצערנו עקב תקלות ותלונות אנו אוסרים גם לצאת לדגום באופן פרטי עם כל כלי תחבורה של איחוד הצלה.
מתנדב שישתמש בבדיקות עם מיתוג איחוד הצלה בדרכו לבדיקות פרטיות יוזמן מיידית לשימוע.

5. לכל שאלה ובירור ניתן לפנות לאגף המתנדבים בטלפון או בוואטסאפ במספר 025-777-025 או באמצעות המייל [email protected]

אנו בטוחים שבס"ד יחד נצליח להמשיך לשמור על השם הטוב והמקצועי של משפחת מתנדבי איחוד הצלה.

בהערכה רבה ובתקווה להבנה
יחד עם הנהלת איחוד הצלה
לייזר היימן
סמנכ"ל מתנדבים ותפעול

הטבות פופולריות

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

החומוסאים

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

ארמורי ישראל

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

Sixty one

הטבה למתנדבים

10% הנחה על עסקיות הנחה!

מסעדת פותח את ידיך

הטבה למתנדבים

10% הנחה!

פינתי – כפר עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ג'פאן ג'פאן Japan Japan – צומת גוש עציון

הטבה למתנדבים

15% הנחה!

רפאל ציק – משרד עורך דין בתחום הפלילי והתעבורה

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר