מאות חובשים מארגון איחוד הצלה אבטחו היום רפואית את שלומם של רבבות המשתתפים בהלוויית מרן פאר הדור, הגאון האדיר רבי שמעון בעדני זצוק"ל זקן מועצת חכמי התורה.

את שלומם של משתתפי מסע ההלוויה אבטחו רופאים פרמדיקים וחובשים שצעדו עם המלווים בכל צירי ההלוויה עם תיקי הציוד הרפואי, תוך סיוע ותגבור של הצוותים הרפואיים באמבולנסים של איחוד הצלה, וחברי יחידת האופנועים של איחוד הצלה. כמו כן: מרפאות כללית פעלו באזור הלוויה בשיתוף איחוד הצלה ונתנו מענה רפואי מהיר למשתתפי ההלוויה שנזקקו לסיוע רפואי.

אבטחת הלוויה בראשות ראש הסניף אפי פלדמן וסגנו ישראל אלתר אשר יצאה לפועל בסיוע מנהל אגף מתנדבים מאיר זיידורף, מנהל אגף מבצעים גלעד סלומון ורכז המבצעים בסניף חילי מילר. ובעזרתם של ראשי וסגני סניפים, הנהלת הארגון ובעלי תפקידים מכל רחבי הארץ.

במהלך כל שעות הלוויה נערכו צוותי מטה מתנדבים ותפעול בראשות סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן מנהלי האגפים והצוותות למען רווחת המתנדבים בחלוקת אוכל ושתיה לכל מתנדב ומתנדב.

במהלך ההלוויה טופלו 15 נפגעים קל מחבלות, עלפונות, פציעות ומקרי חירום נוספים.

בסיום האבטחה נהנו המתנדבים שהשתתפו במסע הלוויה מסעודה למענם ובשבילם במוטי'ס, במהלכה הודה סמנכ"ל מתנדבים ותפעול לייזר היימן למתנדבים הרבים על הסיוע באבטחה ובמשך כל ימות השנה למען הצלת חיים בגזרה.

תודה לראש הסניף אפי פלדמן וסגנו ישראל אלתר על ההשקעה בתיאום ובשיתופי הפעולה ופיתוח תמידי של הגזרה.

כתיבת תגובה

הטבות פופולריות

בבעלות כונן איחוד הצלה

20% הנחה!

צמיגים ואביזרי רכב אימאר

הטבה למתנדבים

עד 50% הנחה הנחה!

קורס מנטליזם אסף סלומון

הטבה למתנדבים

100 הנחה!

רחיצת יוקרה בטורעאן שנמצאת על כביש 77

הטבה למתנדבים

10 הנחה!

קפה קפה כפר כנא

הטבה למתנדבים

5% הנחה!

פיצה איטליינוס

הטבה למתנדבים

צמיגי בן כליפה

הטבה למתנדבים

20 הנחה!

ברוהאוס הגולן קצרין

הטבה למתנדבים

15 הנחה!

קדושים תהיו תפילין מהודרים

שם המשתמש – כתובת הדוא"ל הרשומה במערכת
סיסמה – מס הכונן

נתקלת בבעיה? יש לך שאלה?

ניתן ליצור איתנו קשר